Доступність посилання

ТОП новини

Розвідка США: Путін особисто причетний до передвиборчих комп’ютерних зламів – ЗМІ


Представники розвідувальних служб США вважають, що президент Росії Володимир Путін був особисто причетний до таємної кампанії Росії на втручання у президентські вибори у США, повідомляє американська медіакорпорація NBC News.

За повідомленням, двоє чільних посадовців із безпосереднім доступом до розвідувальної інформації кажуть, що з цієї інформації випливає: Путін особисто керував організацією публікацій та іншого використання даних, викрадених із серверів Демократичної партії США.

Ця інформація, що надійшла з дипломатичних джерел і розвідників, що працюють на союзників США, має «високий рівень довіри», а це, за повідомленням NBC News, означає, що вона практично неспростовна.

Ці нові дані свідчать про значно глибше залучення Володимира Путіна в кампанію з метою нашкодити кандидатові від демократів Гілларі Клінтон, ніж вважали в жовтні – тоді, коли всі 17 спецслужб США підтвердили заяву, що до зламу серверів Демпартії причетна влада Росії.

У Росії вже заперечували всі попередні звинувачення США у причетності російської держави до втручання у президентські вибори.

Кандидат-республіканець Дональд Трамп, який урешті й був обраний, був знаний прихильним ставленням до Росії й особисто Володимира Путіна.

XS
SM
MD
LG