Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 12:31

Російські партії почали в анексованому Севастополі підготовку до виборів губернатора міста – журналісти


Севастополь, фото ілюстративне

В анексованому Севастополі російські політичні партії почали підготовку своїх представників до запланованих на вересень 2017 року виборів губернатора міста. Про це повідомляє сайт «Крим.Реалії» з посиланням на кореспондента у місті.

Повідомляється, що в Севастополі триває попередній збір і навчання майбутніх членів виборчих комісій та спостерігачів. Члени цих комісій ставлять питання щодо законності дій російської влади під час попередньої виборчої кампанії у вересні 2016 року.

За даними «Крим.Реалії», списки виборців не змінювалися з 2012 року, в результаті чого в них є багато імен тих, хто помер або виїхав з анексованої території. Крім того, на деяких виборчих дільницях списки складалися не за місцем проживання, як того вимагає законодавство, а за алфавітом.

Деякі спостерігачі від політичних партій повідомили кореспонденту «Крим.Реалії», що бояться складати акти про порушення під час проведених російською владою виборів. Тому, за їхніми словами, на багатьох дільницях на «виборах» до місцевих органів влади в 2016 році не було складено жодного акту порушень. Також членів виборчих комісій змушували писати заяви про добровільне невизнання українського громадянства, що було умовою для роботи у виборчих комісіях.

18 вересня цього року в анексованому Криму відбулися вибори до Державної думи Федеральних зборів Росії VII скликання. Українська сторона назвала ці вибори незаконними.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG