Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі відбувся доброчинний забіг «миколайчиків» для допомоги хворим дітям


У суботу, 17 грудня, в Дніпрі вперше організували легкоатлетичний «Забіг Миколайчиків». Забіг стартував на Фестивальному причалі Дніпра і завершився там же, але дистанції були різними: від 500 метрів для дітей до чотирьох і восьми кілометрів для дорослих.

Учасники заходу, вбрані в карнавальні костюми або новорічні шапочки, бігли цілими родинами. Участь у заході, зокрема, взяли волонтери, демоблізовані бійці АТО, літні люди і люди з інвалідністю.

Кожен учасник мав сплатити доброчинний внесок, а всі охочі мали можливість також зробити грошову пожертву в обмін на рукодільний сувенір, зроблений дітьми, – паперові долоньки чи ялинкову іграшку. Усі зібрані кошти підуть на допомогу дитячим закладам міста, де перебувають діти зі складними недугами, – спеціалізованому дитсадку, де виховуються діти з ДЦП та аутизмом, а також дитячій лікарні №6, де лікують дітей із тяжкими захворюваннями.

Волонтери свята також збирали солодощі та подарунки для дітей із дитячих будинків, в які організатори поїдуть на свята.

На фініші учасники заходу отримували «медальки», виготовлені хворими дітьми, їх також частували гарячими напоями з ласощами.

За словами організаторів-волонтерів, цей забіг проводили у Дніпрі вперше, але хочуть зробити його традиційним.

XS
SM
MD
LG