Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко вручив нагороди України американським сенаторам Маккейну та Ґрему


Американський сенатор Джон Маккейн
Американський сенатор Джон Маккейн

Президент України Петро Порошенко вручив 30 грудня державні нагороди сенаторам США Джону Маккейну та Ліндсі Грему, інформує прес-служба глави української держави.

На зустрічі в Києві президент нагородив сенатора Маккейна орденом Свободи, сенатора Грема – орденом Ярослава Мудрого за вагомий персональний внесок у зміцнення відносин між Україною та США.

Глава держави підкреслив важливість традиційної двопартійної підтримки України у Конгресі США та відзначив участь у делегації представників обох партій. За його словами, це підтверджує, що така підтримка залишатиметься і надалі у боротьбі проти російської агресії, за збереження суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

«Дуже важливим, що в цій боротьбі і наш народ, і парламент, і наш уряд пліч-о-пліч з американським народом. Ми відчуваємо цю надійну підтримку і допомогу. Це надзвичайно важливо в ці дуже важкі дні для моєї 45-мільйонної країни», – сказав Порошенко.

Сторони відзначили важливість продовження зусиль із забезпечення виконання Росією зобов’язань відповідно до Мінських домовленостей та збереження політики міжнародних санкції проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Президент запропонував сенаторам здійснити візит на Донбас для отримання об’єктивної інформації про ситуацію в зоні бойових дій.

Порошенко відзначив важливість прийняття Конгресом США закону «Про підтримку стабільності та демократії в Україні», що стало б важливим рішенням в інтересах солідарності та єдності з нашою державою.

Сенатор Маккейн підтвердив свою рішучість щодо допомоги Україні в її боротьбі проти російської агресії, ідеться в повідомленні на сайті президента.

Сенатори-республіканці Ліндсі Ґрем і Джон Маккейн, а також сенатор-демократ Еймі Клобучар раніше цього тижня здійснили триденний візит до країн Балтії, після чого вирушили до України, Грузії та Чорногорії.

XS
SM
MD
LG