Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 06:38
Новини | Події

Редакція газети в Кам’янському, біля якої знешкодили вибуховий пристрій, працює без змін – головний редактор


У Кам’янському на Дніпропетровщині редакція газети, біля якої було виявлено та знешкоджено вибуховий пристрій, працює у звичному режимі. Про це Радіо Свобода 31 грудня ввечері повідомив головний редактор газети «Событие сегодня» з Кам’янського Михайло Балтакса.

За його словами, наступний робочий день – 2 січня, співробітники вийдуть на роботу, як і планувалось.

Водночас, на думку редактора, встановлення вибухового пристрою, який складався з пляшки з ігристого вина та бойових гранат, було спрямоване саме проти редакції газети. Редактор не виключив, що інцидент пов’язаний із професійною діяльністю журналістів і мав на меті залякування. Михайло Балтакса переконаний, що дії невідомих осіб були спрямовані саме на редакцію газети.

«Години три працювали вибохотехніки, все вилучили. Сьогодні у нас уточнювали деякі дані. Я не знаю, з чим це може бути пов’язано. Ми працюємо, пишемо про все і про всіх. Мене запитують, кого я можу підозрювати, – та нікого не можу й не хочу. Так, у нашій будівлі є приміщення «Автомайдану», але він уже з півтора року не веде діяльності. Думаю, що метою (нападу – ред.) була редакція. Я не знаю, як іще трактувати, коли на вході біля редакції стоїть «подаруночок». Вибухотехніки сказали, що всі гранати були бойовими. Це все було упаковане в коробку з-під шампанського. Була і пляшка шампанського. «РПГ» лежала зверху як приманка. Теоретично, якби потягнути за «РПГ», це все могло вибухнути. Але це теоретично. Я не думаю, що ці люди думали, що ми це все займатимемо, і воно вибухне. Але гранати були заряджені», – сказав Радіо Свобода головний редактор.

У ніч із п’ятниці на суботу редакція газети «Событие недели» в Кам’янському повідомила про виявлену спробу замінування її будівлі. На ґанку газети виявили коробку з небезпечним вмістом – кількома гранатами, які були зв’язані дротом. За попередніми висновками працівників вибухотехнічної служби, конструкція складалася з бойових пристроїв – 7 бойових гранат та РПГ-18. Конструкція була розібрана, всі її складові вилучені. Наразі загрози життю та здоров’ю громадян немає. Поліція порушила кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG