Доступність посилання

ТОП новини

Сенатори США підтримали суверенітет і прозахідні прагнення Грузії


Ліндсі Ґрем, Джон МакКейн і Еймі Клобучар (л -> п) виступають у Крцанісі, 2 січня 2017 року
Ліндсі Ґрем, Джон МакКейн і Еймі Клобучар (л -> п) виступають у Крцанісі, 2 січня 2017 року

Троє американських сенаторів від обох провідних партій на завершення візиту до Грузії виступили на підтримку суверенітету, територіальної цілісності і прозахідних прагнень цієї країни.

Ці питання, а також американсько-грузинські стратегічні відносини сенатори-республіканці Джон МакКейн і Ліндсі Ґрем та сенатор-демократ Еймі Клобучар обговорили в перебігу зустрічі з президентом Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі. За повідомленням апарату голови грузинської держави, він подякував сенаторам за цю підтримку.

У перебігу дводенного візиту сенатори зустрілися також із прем’єр-міністром Грузії Ґіорґі Квірікашвілі і міністром закордонних справ Міхеїлом Джанелідзе, а також із деякими представниками нинішньої опозиції.

Крім того, делегація відвідала Спільний центр тренування й оцінки Грузія – НАТО на військовій базі у Крцанісі неподалік Тбілісі, де сенатори знову повторили, що будуть домагатися у США продовжити всебічну підтримку Тбілісі і збільшувати санкційний тиск на Москву.

Такі заяви лунали впродовж усього візиту сенаторів до кількох післярадянських країн. Напередодні прибуття до Грузії в неділю вони відвідали Україну, а перед тим країни Балтії, де теж обіцяли підтримку їм у протистоянні Росії і посилення санкцій щодо Москви.

XS
SM
MD
LG