Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 09:33

Росія: журналіст звернувся із заявою на голову парламенту Чечні через погрози


Григорій Шведов (л) і Магомед Даудов (п), комбіноване фото

Головний редактор російського інтернет-видання «Кавказький вузол» Григорій Шведов звернувся до Слідчого комітету Росії із заявою на голову парламенту Чечні Магомеда Даудова через погрози з його боку, повідомило російське агентство «РБК».

Раніше Шведов розповів російській газеті «Коммерсант», що має на увазі статтю Кримінального кодексу про перешкоджання законній професійній журналістській діяльності.

За його словами, в дописі Даудова в інстаграмі містилися два чіткі заклики: вирвати йому «пару ікл мудрості і язика вкоротити до стандартних розмірів. На думку Шведова, це «важко інтерпретувати інакше як відверту погрозу».

Головний редактор «Кавказького вузла» також вважає, що це реакція влади Чечні на роботу інтернет-видання, яке повідомляє про порушення прав людини в регіоні, зокрема й у самій Чечні.

Свої погрози, а також фото з підписом «Як розв’язати «Кавказький вузол» Даудов оприлюднив в інстаграмі 4 січня.

Магомед Даудов, відомий також на прізвисько «Лорд», є одним із найбільш наближених осіб до голови Чечні Рамзана Кадирова, деякі російські засоби інформації називають його другою за впливом особою в північнокавказькій республіці.

За даними проекту Радіо Свобода «Кавказ.Реалії», у жовтні Магомед Даудов побив виконувача обов’язків голови Верховного суду Чечні Тахіра Мурдалова, який відмовлявся виконати вимогу подати заяву про відставку «за власним бажанням».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG