Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 20:24
Новини | Міжнародні

У США сенатори вимагають «всеосяжних санкцій» через хакерські атаки Росії


Сенатор-республіканець Джон Маккейн

Сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив 9 січня, що приєднається до ініціативи демократів щодо запровадження «всеосяжних санкцій» щодо Росії через її спроби вплинути на президентські вибори 2016 року у США. Маккейн, який очолює сенатський комітет із питань збройних сил, сказав, що підтримає сенаторів-демократів Бена Кардіна й Роберта Менендеза в цьому питанні.

Сенатори наразі не деталізували змісту пропонованих заходів, але сказали, що нові законодавчі ініціативи виходитимуть за межі санкцій щодо російських дипломатів і розвідувальних органів, про які минулого тижня оголосив Білий дім.

Маккейн раніше назвав хакерство з боку Росії «безпрецедентним нападом на нашу демократію». У період новорічних свят він разом із сенатором-однопартійцем Ліндсі Ґремом та сенаторкою з Демократичної партії Еймі Клобучар відвідав країни Балтії, Україну та Грузію. Під час візиту сенатори пообіцяли підтримати й посилити санкції щодо Росії.

Бен Кардін та інші демократи в Конгресі також наполягають на створенні незалежної комісії з розслідування хакерства з боку Росії щодо демократичних інститутів і лідерів під час президентських перегонів. Наразі жодний із республіканців не підтримав цю пропозицію. Республіканська партія нині контролює обидві палати Конгресу США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG