Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2018, Київ 04:52

Муженко: у 2016 році понад 69 тисяч військовослужбовців уклали контракт із ЗСУ


Ілюстративне фото

Керівник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що у 2016 році понад 69 тисяч військовослужбовців уклали контракт із ЗСУ.

«Протягом 2016 року Збройні сили України поповнили понад 69 тисяч військовослужбовців за контрактом. Це потужний ривок вперед в плані переведення ЗСУ на професійну основу. Але це не знімає актуальності проблеми», – сказав він.

Муженко зазначив, що військовослужбовці, які відслужили встановлені терміни, можуть звільнятися, це зобов’язує військові комісаріати «проводити більш активну роботу».

Напередодні також у Міноборони повідомили, що рішення про призов офіцерів запасу з числа громадян, які закінчили кафедри військової підготовки при вузах України, поки не ухвалене, і воно буде ухвалюватися з урахуванням кількості контрактників, які звільняться, а також відповідно до прогнозних показників прийняття на службу за контрактом у добровільному порядку.

Раніше низка ЗМІ повідомила, що офіцери запасу будуть призвані до лав ЗСУ в цьому році.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці».

За даними ООН, на Донбасі від початку конфлікту загинули понад 9,6 тисячі людей, понад 22 тисячі були поранені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG