Доступність посилання

ТОП новини

Сирійське угруповання «Ахрар аш-Шам» відмовилося від мирних переговорів у Казахстані


Дим від повітряного удару по позиціях угруповання «Ахрар аш-Шам», 2015 рік

Одне з найпотужніших повстанських угруповань Сирії «Ахрар аш-Шам» заявило, що не братиме участі в мирних переговорах, запланованих у столиці Казахстану Астані 23 січня.

18 січня ісламістське угруповання повідомило в соціальних мережах, що, попри відмову від присутності своїх лідерів в Астані, «Ахрар аш-Шам» підтримуватиме будь-які рішення «в інтересах нації».
Інші провідні повстанські групи і представники сирійського режиму, як очікується, прибудуть до Астани.

Переговори відбуватимуться після оголошення про припинення вогню. Домовленості про це були укладені в січні за посередництва Росії і Туреччини. Це скоротило, але не припинило повністю збройну боротьбу між повстанцями і проурядовими силами.

Угруповання «Ахрар аш-Шам» заявляє, що має таку позицію через тривалу військову активність з боку сирійської армії та російські повітряні удари, а також прагне уникнути нових розбіжностей між повстанцями.

Угруповання «Ахрар аш-Шам» намагалося підтримувати добрі стосунки як із націоналістичними сунітськими повстанськими угрупованнями, підтримуваними Туреччиною і США, так і з воєнізованими угрупованнями, такими, як партнер «Аль-Каїди» – «Джабхат Фатех аш-Шам». З угрупованням «Ісламська держава» «Ахрар аш-Шам» контактів уникало.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG