Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 18:17

Порошенко закликав Європарламент підтримати Україну


Новий президент Європарламенту Антоніо Таяні

Президент України Петро Порошенко в телефонній розмові з новообраним президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні закликав Європарламент підтримати Україну, повідомила прес-служба голови держави.

Як мовиться в повідомленні, він висловив сподівання на продовження рішучої підтримки України з боку Європарламенту в питанні відновлення територіальної цілісності та поглиблення відносин із Євросоюзом, а також закликав Європарламент підтримати пропозицію Європейської комісії щодо надання Україні автономних торговельних преференцій із метою сприяти подальшій диверсифікації українського експорту в умовах економічного тиску з боку Росії.

«Лідери обговорили перспективи завершення Європейським союзом процедур, необхідних для запровадження безвізового режиму для громадян України, а також набуття чинності Угодою про асоціацію між Україною та ЄС… Голова держави подякував Європарламентові за дотримання політики невизнання анексії Росією Криму та звернувся з проханням активно протидіяти репресіям та порушенням прав людини Росією щодо громадян України, в тому числі кримських татар, а також сприяти звільненню всіх незаконно утримуваних на території Росії заручників», – повідомила прес-служба президента України.

Представник Італії Антоніо Таяні був обраний новим президентом Європейського парламенту 17 січня. Перед цим він, зокрема, тривалий час працював у Єврокомісії на різних посадах. 2008 року Таяні, на той час віце-президент Єврокомісії, виступив у Європарламенті, закликаючи його членів голосувати за резолюцію, яка тоді визнала Голодомор злочином проти українського народу та людяності, хоча не дійшла до його визнання як геноциду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG