Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 23:57

Міжнародний паралімпійський комітет не допустив росіян до кваліфікації на ігри 2018 року


До Паралімпійських ігор 2016 року Росію не допустили

Міжнародний паралімпійський комітет повідомив, що відхилив запит Паралімпійського комітету Росії на участь його спортсменів у майбутніх кваліфікаціях до зимових Паралімпійських ігор 2018 року, доки членство ПКР в МПК залишається припиненим.

Як мовиться в повідомленні, таке рішення Керівна рада МПК ухвалила в неділю одноголосно.

Припинення членства ПКР в МПК діє з 7 серпня 2016 року й далі через те, що Паралімпійський комітет Росії ще не виконав критеріїв поновлення членства, що були оприлюднені в листопаді 2016 року, мовиться в повідомленні.

При цьому Міжнародний паралімпійський комітет наголосив, що це рішення ще не виключає участі російських паралімпійців у зимових Паралімпійських іграх 2018 року, що відбудуться в південнокорейському Пхйончхані. Якщо ПКР виконає критерії поновлення членства, Керівна рада МПК зніме з нього свою заборону.

Такі результати викритої в російському спорті державної програми застосування допінгу. Як з’ясувало міжнародне розслідування, в Росії протягом кількох років широко застосовувалася підтримувана російською державою програма вживання допінгу російськими спортсменами і приховування цього чи й підміни проб завдяки співпраці російських спецслужб і лабораторій. Через це низка міжнародних спортивних асоціацій, Міжнародний олімпійський комітет і Міжнародний паралімпійський комітет вдалися до широких санкцій щодо російського спорту. Зокрема, до літніх Олімпійських ігор 2016 року не були допущені російські легкоатлети і багато інших спортсменів, а до літніх Паралімпійських ігор 2016 року не допустили всіх російських паралімпійців.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG