Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь критикує Росію через запровадження прикордонних зон


Білорусь різко розкритикувала Москву після повідомлення про запровадження прикордонних зон на російсько-білоруському кордоні.

2 лютого речниця МЗС Білорусі Марія Ваньшина заявила, що такі кроки Росії «суперечать великій кількості двосторонніх угод, які базуються на принципах прозорості кордонів між Білоруссю і Росією».

1 лютого стало відомо, що голова ФСБ Росії Олександр Бортников розпорядився встановити прикордонні зони на кордоні Росії з Білорусією. Наказ набере чинності 7 лютого.

9 січня Білорусь запровадила безвізовий в’їзд для громадян 80 держав, включаючи країни Євросоюзу і США. Нові правила дозволяють громадянам цих країн перебувати у Білорусі до п’яти днів, за умови в’їзду у країну через аеропорт Мінська.

Раніше прикордонних зон на кордонах Росії з Білоруссю не було.

9 січня президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ про встановлення безвізового порядку в’їзду і виїзду для іноземних громадян. Документом встановлюється безвізовий в’їзд у Білорусь на термін не більше 5 діб для громадян 80 держав. Указ поширюється на 39 країн Європи, включаючи весь ЄС, а також Бразилію, Індонезію, США, Японію та інші держави.

XS
SM
MD
LG