Доступність посилання

ТОП новини

Поліція: пріоритетна версія вбивства Шеремета – його професійна діяльність


Поліцейські на місці загибелі Павла Шеремета, 20 липня 2016 року
Поліцейські на місці загибелі Павла Шеремета, 20 липня 2016 року

У Національній поліції заявляють, що пріоритетною версією вбивства журналіста Павла Шеремета є його професійна діяльність.

«Пріоритетною є версія професійна діяльність журналіста як в Україні, так і за її межами», – сказав начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко.

За його словами, у розслідуванні цього вбивства призначені 16 експертиз, дев’ять із них уже провели.

Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство.

Тоді у поліції повідомляли про відпрацювання слідством чотирьох версій: безпосередня особиста неприязнь до загиблого, його професійна журналістська діяльність, дестабілізація ситуації в Києві та загалом в Україні шляхом убивства відомого журналіста, а також те, що помилилися об’єктом, бо автомобілем також користувалася і його співмешканка Олена Притула, керівник видання «Українська правда».

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

XS
SM
MD
LG