Доступність посилання

ТОП новини

Слідство не виключає версію замовного політичного вбивства Шеремета – Аваков


Поліцейські працюють на місці загибелі Павла Шеремета, 20 липня 2016 року
Поліцейські працюють на місці загибелі Павла Шеремета, 20 липня 2016 року

Керівник міністра внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що слідство не виключає версію замовного політичного вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Слідство не виключає версію замовного політичного вбивства. Замовлення було з Російської Федерації», – сказав він.

Міністр зазначив, що слідство триває.

У поліції заявляють, що пріоритетною версією вбивства журналіста є його професійна діяльність.

Шеремет був убитий 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель журналіста як умисне вбивство. Тоді у поліції повідомляли про відпрацювання слідством чотирьох версій: безпосередня особиста неприязнь до загиблого, його професійна журналістська діяльність, дестабілізація ситуації в Києві та загалом в Україні шляхом убивства відомого журналіста, а також те, що помилилися об’єктом, бо автомобілем також користувалася і його співмешканка Олена Притула, керівник видання «Українська правда».

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

XS
SM
MD
LG