Доступність посилання

ТОП новини
17 квітня 2021, Київ 21:46

Сенат США затвердив Джеффа Сешнса як міністра юстиції


Джефф Сешнс на слуханнях у Сенаті США

Сенатор-республіканець Джефф Сешнс став міністром юстиції США. Його затвердженню чинили спротив демократи – через позицію висунутого президентом США Дональдом Трампом кандидата щодо громадянських прав та імміграції.

Кандидатуру 70-річного Сешнса підтримали переважно однопартійці-республіканці, які мають більшість у Сенаті. За нього проголосували 52 сенатори, проти були 47.

Слухання щодо затвердження кандидатури Сешнса відбулися ще в січні, до інавгурації президента Трампа. У відповідях на запитання сенаторів Сешнс вказав, що якщо Сенат схвалить його кандидатуру, то він домагатиметься найсуворішого дотримання чинного законодавства незалежно від своїх особистих поглядів. Це стосується недопущення катувань при допиті осіб, підозрюваних у тероризмі, права жінок на переривання вагітності, прав сексуальних меншин, стеження за громадянами і злочинів на ґрунті ненависті.

У минулому Сешнс, як і обраний президент Трамп, був активним прихильником застосування суворих методів допиту підозрюваних терористів, включно з імітацією утоплення, але на слуханнях повторював, що чинний закон категорично забороняє таку практику і що обходити його він не буде.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG