Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 15:47
Новини | Суспільство

ЄС виділяє додатково 18 мільйонів євро на гуманітарну допомогу Донбасу – Стіліанідіс


Люди в Авдіївці у черзі до польової кухні, 1 лютого 2017

ЄС виділяє додатково 18 мільйонів євро на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту на Сході України, заявив комісар Європейського союзу з питань гуманітарної допомоги й управління кризами Хрістос Стіліанідіс під час візиту у Бахмут на Донеччині.

«Теперішня ескалація насильства на Сході України та її вплив на цивільне населення викликає велике занепокоєння. Сьогодні у Бахмуті я хочу сказати українцям: ви не самі. Усі цивільні мають отримати допомогу, з обох боків лінії розмежування. Наш новий пакет гуманітарної допомоги допоможе партнерам на Сході України покрити термінові медичні, санітарні потреби, а також потреби у воді і притулку», – цитує комісара прес-служба Європейської комісії.

За інформацією Єврокомісії, гуманітарна допомога надається вразливим групам населення, причому майже 50% від загальної кількості отримують люди на непідконтрольній Україні території.

За даними Єврокомісії, з 2014 року Україні було надано 399 мільйонів євро допомоги на гуманітарні потреби та відновлення.

За останніми даними ООН, за час конфлікту в Україні загинули близько 10 тисяч людей, поранені понад 22 тисячі серед українських військових, цивільних осіб та сепаратистів і тих, хто воював на їхньому юоці.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, Москва ці звинувачення відкидає, однак заявляє, що на непідконтрольних Києву територіях можуть бути хіба що російські «добровольці».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG