Доступність посилання

ТОП новини

Парубій оголосив про виключення Артеменка зі фракції Радикальної партії


Депутат Андрій Артеменко
Депутат Андрій Артеменко

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про виключення депутата Андрія Артеменка зі складу фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Рішення про це фракція ухвалила на своєму засіданні напередодні.

Сам депутат раніше заявив, що не збирається складати мандат і залишатиметься позафракційним.

Після виключення Артеменка у складі фракції Радикальної партії залишилося 20 депутатів.

19 лютого видання The New York Times повідомило, що член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. Цей план, зокрема, передбачає проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на термін від 50 до 100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України. За даними видання, цей план одержав підтримку в Москві.

Після цього лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про вимогу до Андрія Артеменка скласти мандат через пропозиції щодо Криму. Ляшко також зазначив, що це «власна позиція» депутата, вона не відповідає позиції партії. Артеменка виключили з фракції партії Ляшка у Верховній Раді.

У Кремлі у відповідь на заяви Артеменка оголосили, що вважають окупований Крим частиною території Росії, а дискусії щодо майбутнього півострова назвали неприйнятними.

XS
SM
MD
LG