Доступність посилання

ТОП новини
09 травня 2021, Київ 17:02

Президент затвердив доктрину інформаційної безпеки України


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив доктрину інформаційної безпеки України. Як інформує прес-служба президента, таким чином введено в дію рішення РНБО.

«Необхідність ухвалення доктрини інформаційної безпеки України зумовлена виникненням актуальних загроз національній безпеці в інформаційній сфері, а також потребою визначення інноваційних підходів до формування системи захисту та розвитку інформаційного простору в умовах глобалізації й вільного обігу інформації», – мовиться в повідомленні.

Метою доктрини вказано, серед іншого, протидію «руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв’язаної нею гібридної війни».

У документі наголошується на необхідності моніторингу інформації у ЗМІ та в інтернеті, поширення якої заборонено в Україні.

Доктрина передбачає низку зобов’язань для різних міністерств і відомств про «вироблення і впровадження стратегії інформаційного забезпечення процесу звільнення та реінтеграції тимчасово окупованих територій», повідомили у прес-службі президента.

29 грудня 2016 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила доктрину інформаційної безпеки. Як заявили у відомстві, кібератаки проти інформаційних систем державних органів і об’єктів критичної інфраструктури України, координовані Росією, зумовили необхідність вжиття невідкладних заходів для посилення системи кіберзахисту України. Росія на заяви про кібератаки стосовно України не реагувала.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG