Доступність посилання

ТОП новини

Сенат США затвердив Вілбура Росса міністром торгівлі


Міністр торгівлі США Вілбур Росс

Сенат США 27 лютого підтвердив вибір президента Дональда Трампа на посаду міністра торгівлі. Вілбур Росс обійняв посаду, попри питання про його можливі зв’язки з російськими олігархами. За його кандидатуру проголосували 72 сенатори, проти були 27.

Росс є інвестором-мільярдером, який спеціалізується на вирішенні проблем підприємств-банкрутів.

Демократи порушували питання про зв’язки Росса з Росією, які могли виникнути 2014 року, коли цей бізнесмен працював заступником голови правління «Банку Кіпру», найбільшого банку острівної держави. Ця фінансова установа була врятована від банкрутства в 2013 році завдяки допомозі країн єврозони і Міжнародного валютного фонду.

«Банк Кіпру» є другим за величиною акціонером у російському Lamesa Holding, що належить російському олігархові Віктору Вексельбергу. Попередником Росса на посаді в банку був колишній співробітник російських спецслужб Володимир Стржалковський, близький до президента Росії Володимира Путіна.

Раніше в лютому шість сенаторів-демократів надіслали до Росса листа, в якому запитали, чи «Банк Кіпру» надавав позику Trump Organization, бізнес-групі нинішнього президента США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG