Доступність посилання

ТОП новини

Рада ратифікувала угоду про ЗВТ між Україною і Канадою


Спікер парламенту Андрій Парубій після голосування заявив, що якнайшвидше підпише документ

Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю між Україною й Канадою. За таке рішення 14 березня проголосували 272 народні депутати за необхідних 226.

Спікер парламенту Андрій Парубій після голосування заявив, що якнайшвидше підпише документ.

Як йдеться в пояснювальній записці, ратифікація угоди сприятиме розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Канадою, дозволить українським товаровиробникам отримувати переваги від безмитного доступу до ринку Канади, відкриє українському бізнесу нові ринки збуту.

Рада ратифікувала угоду про ЗВТ між Україною і Канадою
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Президент України Петро Порошенко назвав ратифікацію документа «історичним моментом» для двосторонньої торгівлі України з Канадою.

За його словами, український бізнес отримує доступ до Північноатлантичного ринку, що сприятиме українському експорту. Також, за даними президента, ця угода приведе до прямих іноземних інвестицій в Україну на рівні 36 мільйонів доларів, створить нові робочі місця в різних галузях, дасть безмитний доступ на 98% товарних позицій на канадський ринок.

«По суті, йдеться про формування трикутника вільної торгівлі Україна – Канада – ЄС. Адже на завершальному етапі перебуває формування зони вільної торгівлі Канада-ЄС», – йдеться в заяві президента, яку цитує його прес-служба.

За словами Порошенка, це подія важлива ще й як «відповідь на російську гібридну агресію, яка загрожує не лише Україні, але і країнам ЄС, Канаді і всьому вільному світу».

Угода була підписана у липні 2016 року в Києві.

XS
SM
MD
LG