Доступність посилання

ТОП новини
18 травня 2021, Київ 02:29

Росія: сина віце-прем’єра Рогозіна призначили віце-президентом авіабудівної корпорації


(П-Л) Володимир Путін, Сергій Іванов і Дмитро Рогозін

У Росії сина віце-прем’єра Дмитра Рогозіна Олексія Рогозіна призначили віце-президентом Об’єднаної авіабудівної корпорації (ОАК).

«Він має сформувати транспортний дивізіон ОАК, консолідувати ключові функції управління підприємствами на рівні головної корпорації, а також вибудувати єдиний контур управління програмами транспортної авіації», – повідомили 14 березня у прес-службі ОАК.

Раніше Рогозін-молодший працював в Міністерстві оборони, де займався роботою підприємств, підвідомчих міністерству, включаючи холдинг «Авіаремонт», «Оборонлогістіка», «224 льотний загін», а також підприємства військово-будівельного комплексу. Він також входить до ради директорів АТ «Гарнізон» і АТ «Воєнтелеком», є членом робочої групи Міноборони Росії з розвитку авіаційної і космічної інфраструктури.

Раніше у березні прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав директиву про призначення Сергія Іванова-молодшого – сина колишнього голови адміністрації президента Росії Сергія Іванова – головою найбільшої у світі алмазодобувної компанії «Алроса».

Раніше 37-річний Сергій Іванов-молодший працював старшим віце-президентом – керівником блоку управління добробутом «Ощадбанку». Цей блок об’єднує страховий та пенсійний бізнес, а також управління активами клієнтів Ощадбанку і низку інших напрямків.

Іванов-молодший також входить до ради директорів АТ «Роснєфтєгаз», НПФ «Газфонд», АТ «Сбербанк Управління активами», АТ «НВФ Ощадбанку», ТОВ СК «Сбербанк Страхування», ТОВ СК «Сбербанк Страхування життя».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG