Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 21:41

Контактна група почала засідання в Мінську


На засіданні, зокрема, мають обговорювати питання припинення вогню й звільнення заручників

У столиці Білорусі Мінську відбувається засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, повідомляє речниця екс-президента України – представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Раніше повідомлялося, що на засіданні будуть обговорюватися питання припинення вогню й звільнення заручників.

15 березня в Мінську відбулося попереднє засідання контактної групи, на якому зокрема йшлося про звільнення заручників і питання безпеки.

За даними представника України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Ірини Геращенко, зниклими безвісти за час конфлікту на сході України вважаються 483 особи, 113 людей перебувають у полоні бойовиків.

Угруповання «ДНР» та «ЛНР» звинувачують Україну у гальмуванні процесу обміну полоненими. Бойовики також заявляють, що мають свої списки тих, кого хочуть отримати від української сторони. Україна, однак, наголошує, що ці списки складені таким чином, щоб затягнути процес обміну. Зокрема, як кажуть представники української сторони, деякі люди з переліку бойовиків узагалі не підпадають під обмін у рамках Мінського процесу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG