Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:49

В ЄС будуть розглядати нову угоду з Британією вже після її виходу – рекомендації Туска


У проекті рекомендацій Дональда Туска щодо процесу виходу Великої Британії з ЄС йдеться, що переговори про торговельну угоду можуть початися після досягнення «достатнього прогресу» із врегулювання виходу Британії

Європейський союз готовий укласти нову угоду про торговельні зв’язки з Великою Британією тільки після того, як вона залишить організацію. Це передбачають оприлюднені 31 березня рекомендації голови Європейської ради Дональда Туска щодо майбутніх дворічних переговорів із Лондоном.

Згідно з рекомендаціями, переговори про торговельну угоду можуть початися після досягнення «достатнього прогресу» із врегулювання виходу Британії з ЄС.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, яка офіційно дала старт процесові виходу з ЄС 29 березня, закликала до одночасних переговорів про умови виходу і майбутні торгові зв’язки.

Водночас Туск відкинув такий заклик: «Початку паралельних переговорів з усіх питань одночасно, як пропонують у Великій Британії, не буде».

Проект рекомендацій, оприлюднений сьогодні, буде направлений в 27 країн-членів для затвердження, а лідери ЄС повинні схвалити їх на саміті 29 квітня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG