Доступність посилання

ТОП новини

Регулятор припинив запровадження абонплати за газ – прес-служба НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планувала, що з 1 квітня українці окремо оплачуватимуть абонплату і спожитий обсяг використаного газу

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оголосила про припинення свого попереднього рішення про запроваження абонплати за газ. Про це 4 квітня повідомляє прес-служба НКРЕКП.

«Рішення Регулятора про запровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде припинено з метою забезпечити непідвищення загального рахунку для населення», – мовиеться в повідомленні.

Розгляд цього питання винесений на засідання комісії, що відбудеться 10 квітня.

Раніше до НКРЕКП із пропозицією припинити рішення щодо абонплати за газ звернулися президент України Петро Порошенко та голова уряду Володимир Гройсман, а члени фракції Радикальної партії на чолі з головою фракції Олегом Ляшком зранку 4 квітня блокували трибуну Верховної Ради.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), наприкінці березня затвердила щомісячну абонплату за газ, яка мала стягуватися з 1 квітня.

Комісія планувала, що українці щомісяця платитимуть певну суму, яка не залежатиме від споживання газу. Абонплата вираховуватиметься залежно від приєднаної потужності (газового лічильника) кожного споживача.

У НКРЕКП стверджують, що «методологія, за якою визначено тарифи, розроблена з урахуванням досвіду країн ЄС та погоджена з усіма зацікавленими органами виконавчої влади».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG