Доступність посилання

ТОП новини

Рух транспорту у центрі Києва обмежили до ранку 24 квітня у зв’язку з «Іграми нескорених»


Логотип змагань, фото зі сторінки Invictus Games: Team Ukraine
Логотип змагань, фото зі сторінки Invictus Games: Team Ukraine

Рух транспорту на частині вулиці Хрещатик, а також вулиці Труханівській обмежили до 24 квітня у зв’язку з проведенням національних спортивних змагань «Ігри нескорених».

За повідомленням Київської міської державної адміністрації, рух усіх видів транспорту заборонено в місцях проведення заходів на вулиці Труханівській із 00:00 до 17:00 22 квітня та на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до майдану Незалежності) з 12:00 21 квітня до 06:00 24 квітня.

«Спортивну частину заходу заплановано провести з 00:00 до 17:00 22 квітня на вулиці Труханівській, урочиста частина заходу – концерт національних змагань «Ігри нескорених» – відбудеться з 00:00 до 22:00 23 квітня на вулиці Хрещатик», – йдеться у повідомленні КМДА.

«Ігри нескорених» – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди з країн-членів НАТО, а також країн-партнерів альянсу. Вперше такі змагання відбулися в 2014 році в Лондоні.

XS
SM
MD
LG