Доступність посилання

ТОП новини
12 серпня 2020, Київ 18:57

Прага закликає надати СММ ОБСЄ повний доступ на Донбасі


Міністерство закордонних справ Чехії висловлює співчуття через підрив автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

«Чехія підтримує зусилля місії спостерігачів ОБСЄ в Україні. МЗС закликає сторони конфлікту забезпечити безпеку членів місії, а також надати повний доступ до всієї території конфлікту», – наголошується у заяві чеського зовнішньополітичного відомства.

Один загиблий через підрив автомобіля СММ ї ОБСЄ на Донбасі є громадянином США, ще двоє поранених – громадянами Німеччини і Чехії.

Зранку 23 квітня у районі села Пришиб на контрольованій угрупованням «ЛНР» частині Луганщини підірвався автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Згідно з повідомленням місії, загинув один, госпіталізовані двоє членів патруля місії.

В угрупованні «ЛНР» звинуватили в підриві автомобіля ОБСЄ «підготовлену українську диверсійно-розвідувальну групу». Бойовики раніше також заявили, що автомобіль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, в якому загинули та поранені співробітники місії, «відхилився від основного маршруту і рухався другорядними дорогами».

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що підрив автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі є спробою Москви і підтримуваних нею бойовиків залякати спостерігачів.

Керівництво ОБСЄ, Київ і світова спільнота закликали негайно розслідувати причини трагедії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG