Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 15:35

«Укрзалізниця» не возить вантажі на непідконтрольні території – заява


Торговельна блокада, Донбас, зима 2017 року

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» заявляє, що не здійснює жодної діяльності на непідконтрольній території України, повідомляє Департамент інформаційної політики та зв’язків з громадськістю перевізника.

Товариство не використовує локомотиви і вагони для будь-яких перевезень на окупованих частинах Донецької та Луганської областей, мовиться в заяві.

«Наразі відсутнє залізничне сполучення із непідконтрольними територіями. Залізничним транспортом не перевозяться вантажі на тимчасово непідконтрольну територію України та зворотно, рух поїздів зупинено», – інформує «Укрзалізниця».

Упродовж кількох місяців українські активісти блокували торгівлю з непідконтрольною територією, зокрема, не пропускали на цю територію локомотиви і вагони залізниці. Активісти заявляли, що це сприятиме звільненню українських заручників на Донбасі й наблизить завершення бойових дій.

Ватажки угруповань «ЛНР» і «ДНР» заявили, що через цю блокаду на всіх підприємствах української юрисдикції, які працюють на територіях, захоплених цими угрупованнями, з 1 березня запровадять «зовнішнє управління».

В середині березня компанії Ріната Ахметова ДТЕК і «Метінвест» заявили про повну втрату контролю над своїми підприємствами на окупованій території Донбасу. У компанії ДТЕК повідомили, що на захоплених бойовиками угруповань «ДНР» і «ЛНР» шахтах є близько 430 тисяч тонн антрациту, який може бути незаконно ввезений, і назвали злочинними «усі спроби збуту цього вугілля».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG