Доступність посилання

ТОП новини

Гройсман: у Dragon Capital проходять обшуки, вилучають техніку


Володимир Гройсман доручив урядовому уповноваженому з питань інвестицій, першому заступнику міністра фінансів України Оксані Маркаровій зв’язатися з Dragon Capital для з’ясування ситуації
Володимир Гройсман доручив урядовому уповноваженому з питань інвестицій, першому заступнику міністра фінансів України Оксані Маркаровій зв’язатися з Dragon Capital для з’ясування ситуації

В офісі інвестиційної компанії Dragon Capital в Києві проходять обшуки, вилучають техніку, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Мені щойно написали. Як на це реагувати, навіть не знаю. Мені зараз написали інформацію, що зараз тривають обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital ... Вилучають там техніку», – сказав прем’єр на засіданні уряду 26 квітня.

Гройсман доручив урядовому уповноваженому з питань інвестицій, першому заступнику міністра фінансів України Оксані Маркаровій зв’язатися з Dragon Capital для з’ясування ситуації.

«Я не маю права втручатися в роботу Служби безпеки України, але вважаю, що там має відбуватися все адекватно, без будь-якої паралізації роботи інвестиційного фонду», – сказав він.

Керівник прес-служби Dragon Capital Ольга Бєлобловська заявила, що обшуки пов’язані зі звинуваченням у незаконному використанні програмного забезпечення.

«Є рішення суду на виїмку комп'ютерної техніки. Йдеться про незаконне використання програмного забезпечення. При цьому компанія легально і офіційно купила цю програму. Хочуть вилучити всі комп'ютери і паралізувати роботу», – написала вона у Facebook.

За словами речниці, обшук проводить СБУ. Служба безпеки поки що ситуацію не коментувала.

Dragon Capital, заснована в 2000 році, є однією з найбільших інвесткомпаній України. Вона надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

XS
SM
MD
LG