Доступність посилання

ТОП новини

«Укргазвидобування» заявляє про обшуки


СБУ 26 квітня заявила, що викрила керівництво восьми компаній на продажі й використанні забороненого шпигунського програмного забезпечення виробництва Росії з прихованими функціями негласного доступу, у тому числі до інформації з обмеженим доступом

Компанія «Укргазвидобування» повідомляє, що Служба безпеки України проводить обшуки в її офісі.

«Обшуки проводяться представниками СБУ за ухвалою слідчого судді Шевченківського району Києва про вилучення комп’ютерної техніки у керівників компанії та серверів. Представники СБУ мотивують обшуки начебто незаконним використанням програмного забезпечення, яке компанія офіційно та легально закупила через систему «Прозорро», – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

В «Укргазвидобуванні» заявляють, що подібні дії можуть дестабілізувати роботу компанії. Водночас у компанії заявили, що співпрацюють з СБУ.

Раніше сьогодні стало відомо про обшуки і вилучення техніки в одній із найбільших інвесткомпаній України Dragon Capital за схожою справою.

Після цього СБУ повідомила, що викрила керівництво восьми компаній на продажі й використанні забороненого шпигунського програмного забезпечення виробництва Росії з прихованими функціями негласного доступу, у тому числі до інформації з обмеженим доступом.

У СБУ додали, що її співробітники проводять обшуки і вилучають комп’ютерну техніку у згаданих восьми компаніях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG