Доступність посилання

ТОП новини

У Пентагоні вивчають законність платежів Флінну з Росії


Колишній радник Білого дому з питань національної безпеки Майкл Флінн
Колишній радник Білого дому з питань національної безпеки Майкл Флінн

Генеральний інспектор Пентагону розпочав розслідування питання, чи прийняв колишній радник Білого дому з питань національної безпеки Майкл Флінн гроші з Росії без належного схвалення. Про це заявили 27 квітня конгресмени-демократи з Палати представників.

Флінн упродовж 2015 року отримав від російської телевізійної мережі RT (раніше більше відомої за повною назвою Russia Today) 45 тисяч доларів. Це сталося після того, як він був відсторонений від посади директора Агентства військової розвідки і пішов у відставку в званні генерал-лейтенанта армії.

Демократи оприлюднили документи оборонного відомства, що Пентагон не знайшов жодних доказів існування запитів Флінна на прийом іноземних коштів, попри датоване 2014 роком застереження щодо прийому таких платежів.

Натомість адвокат Флінна Роберт Кельнер стверджує, що його клієнт надав Пентагону «інформацію і документи на флешці» про організовані Russia Today заходи. Флінн також інформував Пентагон до і після візиту до Москву, каже адвокат.

Майкл Флінн був змушений подати у відставку через всього три тижні після вступу на посаду радника президента Трампа. Офіційною причиною стали звинувачення в тому, що відставний генерал свідомо ввів в оману віце-президента США Майка Пенса, приховавши інформацію про свої розмови з послом Росії в Вашингтоні Сергієм Кисляком.

ФБР та Розвідувальний комітет Сенату проводять розслідування у справі зв’язків близького оточення президента Трампа з росіянами та втручання Кремля у торішні президентські вибори в США.

XS
SM
MD
LG