Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 19:26

«Ощадбанк» почав виконувати рішення про конфіскацію грошей команди Януковича – Луценко


Генеральний прокурор України Юрій Луценко

Державний банк «Ощадбанк» розпочав процедуру спецконфіскації грошей на суму 1,5 мільярда доларів, які належали колишньому президентові України Віктору Януковичу та його оточення. Ці дії відбуваються згідно з рішенням суду, повідомили на спільному брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко й секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов.

«Сьогодні набрало чинності рішення суду останньої інстанції про конфіскацію заарештованих коштів Януковича і його оточення», – повідомив Луценко.

Кошти від спеціальної конфіскації активів екс-президента України Віктора Януковича і представників його уряду в розмірі 12 мільярдів гривень можуть надійти до державного бюджету в першому півріччі цього року, заявив 31 березня в Києві прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Питання про повернення конфіскованих коштів у бюджет обговорюється з 2014 року. Всього, за даними влади України, збираються повернути близько 1,5 мільярда доларів, незаконно привласнених колишніми чиновниками.

Антикорупційні активісти раніше заявили, що за 2015–2016 роки до державного бюджету вдалося повернути 1% від запланованої суми активів, привласнених корупційними методами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG