Доступність посилання

ТОП новини

Силовики не допустять провокацій під час масових заходів в Одесі – Яровий


Силовики біля Будинку профспілок в Одесі, 28 квітня 2017 року
Силовики біля Будинку профспілок в Одесі, 28 квітня 2017 року

Правоохоронні органи не допустять сутичок і провокацій під час масових заходів, запланованих на травневі свята і до річниці подій 2 травня 2014 року в Одесі.

«Поліція зробить усе, аби зберегти спокій в Одеському регіоні. Громадяни почуватимуться у безпеці на вулицях міста», – сказав перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Напередодні в Одесі для правоохоронців, які охоронятимуть громадську безпеку, провели інструктаж.

2 травня 2014 року на марш футбольних фанатів і проукраїнських сил у центрі Одеси напали проросійські активісти з вогнепальною зброєю. Були вбиті шість людей-учасників маршу. Згодом проукраїнські демонстранти зібралися вже на нову демонстрацію і рушили на площу Куликове поле, де був розташований наметовий табір проросійських активістів.

Проросійські активісти й їхні прихильники сховалися в будівлі Будинку профспілок. Обидві сторони кидали одна в одну пляшки з займистою рідиною. Внаслідок пожежі, що виникла в будинку, при спробах вистрибнути з нього і внаслідок застосування проросійськими активістами вогнепальної зброї там загинули ще 42 людини з обох сторін конфлікту. Також у перебігу протистоянь того дня було поранено близько 200 людей.

XS
SM
MD
LG