Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:54

Опитування: Путін не зміг би виграти вибори в Росії в першому турі, якби їх проводили найближчої неділі


Володимир Путін поки що ухилявся від прямої відповіді на питання про свою участь у виборах 2018 року

Президент Росії Володимир Путін не зміг би перемогти на президентських виборах в першому турі, якби вони відбулися в найближчу неділю. При високій явці чинний президент Росії набрав би 48 відсотків голосів – такі дані наводить російське видання «Коммерсант» із посиланням на соціологічне дослідження «Левада-центру».

42 відсотки росіян поки що не визначилися, за кого голосувати на виборах президента в березні 2018 року. 13 відсотків точно впевнені, що «не будуть голосувати» за жодного з кандидатів.

У квітні 2015 року тих, хто не визначився, серед росіян було всього 25 відсотків, а за Путіна тоді були готові проголосувати 62 відсотки опитаних.

Якби вибори відбулися найближчої неділі, традиційні суперники Володимира Путіна – лідер ЛДПР Володимир Жириновський і лідер КПРФ Геннадій Зюганов отримали б по три відсотки голосів. За кандидатуру міністра оборони Сергія Шойгу готовий проголосувати один відсоток росіян. Стільки ж заявили про готовність віддати свій голос опозиціонеру Олексію Навальному, свідчать дані опитування «Левада-центру».

Раніше ЗМІ повідомляли, що в Кремлі ставлять завдання домогтися для Володимира Путіна перемоги при рекордній явці – не менше ніж 70 відсотків, перетворивши вибори у всенародний референдум схвалення.

Однак відповідно до березневого опитування прокремлівського Всеросійського центру дослідження громадської думки, відомого за російським скороченням ВЦІОМ, лише 52,5 відсотка росіян заявили, що будуть голосувати.

Про свій намір брати участь у президентській кампанії в Росії вже оголосили Володимир Жириновський, Григорій Явлінський і Олексій Навальний. Володимир Путін поки що ухилявся від прямої відповіді на питання про свою участь у виборах 2018 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG