Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 00:43

У Кривому Розі з ТВК зникли підписи жителів за відкликання 11 депутатів міськради


За даними поліції, зараз на місці події працює слідчо-оперативна група Металургійного району міста спільно зі співробітниками міської поліції

У Кривому Розі з приміщення територіальної виборчої комісії зникли документи з підписами, зібраними жителями міста за відкликання 11 депутатів міської ради. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердили в Криворізькому міському відділенні поліції.

За даними поліції, зараз на місці події працює слідчо-оперативна група Металургійного району міста спільно зі співробітниками міської поліції.

Докладних коментарів у поліції щодо інциденту поки не дають.

3 травня депутат міськради Кривого Рогу, керівник фракції «Сила людей» у міськраді Юлій Морозов повідомив, що, попри опломбовані двері, з приміщення ТВК, розташованого в будівлі міськради, зникли аркуші з підписами виборців. За його словами, це великий обсяг документів, які винести з приміщення непомітно було неможливо.

«Були зібрані підписи і передані до ТВК. Процедура перевірки підписів складна, але перший етап відбувся – ТВК їх прийняла. Це великий обсяг документів – десятки тисяч підписів, це 11 стосів аркушів… Зараз на місці працює поліція, опергрупа з собаками», – розповів Радіо Свобода Юлій Морозов.

У квітні Кривому Розі розпочався збір підписів за відкликання одразу 11 депутатів міської ради. Збір проводили жителі міста, їх підтримували представники політичних партій – «Укропу», «Самопомочі», «Блоку Петра Порошенка», «Сили людей», БЮТ, Радикальної партії Олега Ляшка.

За словами ініціаторів збору підписів, ці депутати ще на початку каденції були виключені зі своїх партій та фракцій «як такі, що не відстоюють їхні принципи та ідеали», а упродовж року після виборів голосували «синхронно з «Опозиційним блоком». Пізніше ініціатори повідомили, що зібрали загалом 45 тисяч підписів і передали їх до ТВК.

Раніше, наприкінці березня, у Кам’янському на Дніпропетровщині вперше в Україні відкликали депутата місцевої ради Юрія Литвиненка. Постанову про припинення повноважень депутата ухвалила на своєму засіданні Кам’янська територіальна виборча комісія, цій ухвалі передував збір підписів виборців і рішення партійного з’їзду.

Депутат з цим рішенням не погодився і звернувся до суду.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG