Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 11:18

Суд у Росії визнав законним обшук у квартирі правозахисниці Свєтової


Зоя Свєтова

Московський міський суд відхилив скаргу російської правозахисниці і журналістки Зої Свєтової на відмову Басманного суду столиці Росії визнати незаконним проведений у лютому обшук в її квартирі.

У себе у Facebook у ніч на 4 травня Свєтова написала, що має намір звернутися до Європейського суду з прав людини, бо на Верховний суд Росії «надії мало». Правозахисниця також підкреслила, що вилучену у неї електроніку досі не повернули.

Адвокат Свєтової Олег Єлісєєв заявив російському «Інтерфаксу», що стороні захисту в суді не дали ознайомитися з постановою про обшук.

Слідчі заходи в квартирі Зої Свєтової, яка є журналістом створеного колишнім власником ЮКОСа Михайлом Ходорковським руху «Відкрита Росія», відбулися 28 лютого і тривали близько десяти годин. Співробітники правоохоронних органів пояснили свої дії розслідуванням у справі ЮКОСа, яка була порушена ще в 2003 році. Правозахисники та діячі культури виступили із заявою на підтримку Свєтової.

Зоя Свєтова також активно відстежує стан справ з українськими політичними в’язнями, які перебувають в ув’язненні в Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG