Доступність посилання

13 Грудень 2018, Київ 20:16

У Сенаті заслухають чергові свідчення в перебігу розслідування втручання Росії у вибори в США


Двоє чільних чиновників із адміністрації колишнього президента США Барака Обами 8 травня мають дати свідчення в комітеті Сенату в рамках розслідування втручання Росії у президентську кампанію в США в 2016 році.

Перед сенатським судовим комітетом даватимуть свідчення Саллі Єйтс, яка впродовж 10 днів працювала також в адміністрації Трампа, та Джеймс Клаппер, директор національної розвідки за президентства Обами.

Комітети з розвідки у Сенаті та нижній палаті також розслідують втручання Росії у виборчу кампанію та будь-які зв’язки між Москвою і командою Трампа.

Єйтс, як очікується, свідчитиме про те, що Білий дім Трампа знав про зв’язки колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна з російськими офіційними особами до і після виборів.

Флінн був звільнений Трампом 13 лютого, після 24 днів роботи. Трамп тоді пояснив звільнення тим, що Флінн збрехав про свої переговори з російським послом у США під час перехідного періоду.

Клаппер, схоже, повідомить комітетові, чи є якісь свідчення того, що члени перехідної команди Трампа вступали в змову з Москвою, аби вплинути на вибори.

У Трампа послідовно відхиляють висновки розвідслужб США про те, що Москва допомагала отримати перевагу над демократичною конкуренткою Гілларі Клінтон.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG