Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 06:40

Явка у другому турі виборів у Франції на 17:00 становить 65,30%


Кандидати у президенти Франції Емманюель Макрон і Марін Ле Пен (праворуч)

Міністерство внутрішніх справ Франції повідомляє, що станом на 17:00 за місцевим часом явка виборців у другому турі президентських виборів становить 65,30%.

За даними відомства, станом на 12:00 явка виборців була 28,23%.

Кандидатами в президенти Франції є центрист Еммануель Макрон і лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен.

Центрист Емманюель Макрон агітував за проєвропейську платформу, тоді як крайня права Марін Ле Пен сповідує антиімміграційну політику, хоче, щоб Франція вийшла з ЄС і відмовилася від валюти євро.

Макрон лідирує в опитуваннях громадської думки з першого туру президентських виборів, що відбулися 23 квітня. Згідно з останніми опитуваннями від 5 травня, Макрон випереджає суперницю з 62% проти 38% у Ле Пен.

Виборчі дільниці у континентальній частині Франції відкрилися о 8:00 за місцевим часом, голосування завершиться о 20:00. До цього часу оприлюднення будь-яких прогнозів чи часткових результатів заборонене. Опитування показали, що напередодні 7 травня 18% французьких виборців ще не визначилися.

Президент Франції обирається на п’ятирічний термін. Право на голосування мають майже 48 мільйонів виборців. Очікується, що явка буде високою, оскільки у першому турі в голосуванні взяли участь 77,8% виборців.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG