Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 10:19

Керівник ВЦА Авдіївки: Донецька фільтрувальна станція відновила роботу


Приміщення Донецької фільтрувальної станції

Керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін заявляє, що Донецька фільтрувальна станція відновила свою роботу. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Півгодини тому (близько 18:30, – ред.) остаточно запрацювала ДФС! Вода прямує в бік Авдіївки. Очікуємо на її прибуття сьогодні увечері, після чого почнемо наповнення резервуару чистої води. Близько з 5:00 ранку населення міста зможе отримувати воду в штатному режимі», – написав Малихін.

2 травня внаслідок бойових дій було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію. Через це припинилося постачання води до низки населених пунктів, зокрема Авдіївки. Водопостачання населенню здійснювалося згідно з графіком із запасів води в міському резервуарі.

Упродовж останніх місяців внаслідок обстрілів пошкоджується ЛЕП, яка живить Донецьку фільтрувальну станцію та Авдіївський коксохімічний завод. Сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна одну у спричиненні цих обстрілів.

У квітні у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ щодо України повідомляли, що Донецька фільтрувальна станція від початку 2017 року потрапляла під обстріли понад 200 разів, станція не працювала сукупно 38 днів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG