Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 07:33

Турчинов у День пам’яті і примирення: поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова


Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виступив зі зверненням із нагоди Дня пам’яті і примирення. Турчинов нагадав, що 8 травня в Україні і багатьої інших країнах світу «ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни».

«У горнилі цієї жахливої війни згоріли понад 14 мільйонів українців. Вони загинули на фронтах, померли від голоду і хвороб, були вивезені з Батьківщини», – наголосив секретар РНБО.

«Після десятиліть миру в Україні знову точаться бойові дії, через агресію Росії окуповано Крим, палає схід нашої країни. Паралелі між подіями в Європі наприкінці тридцятих років минулого століття і сьогоденням є очевидними: поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова. Умиротворити його неможливо, і цивілізований світ має вирішити – чекати наступного кроку агресора, чи зупинити його. На це питання ми давно дали собі відповідь. Ця війна для нас також стала Вітчизняною, тому що ми захищаємо свою Вітчизну, свою Україну», – вказав Олександр Турчинов.

День пам’яті та примирення – це пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до указу президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Антиукраїнські сили хочуть використати 9 травня для провокацій (огляд преси)​

9 травня – антиукраїнське свято?

Акції «залякування» до 9 травня: хто кого провокує?​

Аваков: 9 травня правоохоронці жорстко реагуватимуть на антиукраїнську символіку та заяви​

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG