Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 16:15

Росія: затриманих 6 травня в Москві оштрафували


Акція протесту в Москві, Росія, 6 травня 2017 року

Суд у столиці Росії Москві оштрафував затриманих 6 травня Олену Захарову і Марію Рябикову, обвинувачених у порушенні правил участі в мітингу і порушенні правил проведення мітингу, на 20 і 150 тисяч рублів (приблизно 340 і 2560 доларів відповідно).

Захист обвинувачених заявив, що протоколи про адміністративні порушення були складені без самих Захарової і Рябикової. Раніше 8 травня активісти повідомили, що невідомий відмовився пустити свідків і другого захисника до суду, після чого поліцейський оголосив їм, що процес проходить в закритому режимі.

6 травня на Болотній площі Москви під час мітингу опозиції затримали сімох активістів. У день затримання до Захарової і Рябикової не пустили захист.

П’ять років тому 6 травня, за день до інавгурації президента Володимира Путіна, москвичі вийшли на мітинг на Болотній площі Москви. Вони висловлювали протест проти фальсифікацій на виборах. Акція переросла в сутички. Після сутичок із поліцією більше ніж 30 людей затримали. Частина з них досі не вийшли на свободу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG