Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:12

У Запоріжжі на честь рішення щодо «безвізу» підняли прапор ЄС на найвищому флагштоці України


У Запоріжжя рішення щодо «безвізу» сьогодні відзначили урочистою церемонією підняття прапору ЄС на найвищому флагштоці України.

Цейфлагшток розташований на острові Хортиця та має висоту близько 35 метрів, його ж загальна висота разом з курганом, на якому він розташований, – близько 90 метрів.

«Ми підіймаємо прапор Європейського союзу у визначному місці для всієї країни – наш острів Хортиця, найвищий флагшток України, з якого прапор буде видно у кожному куточку міста Запоріжжя», – повідомив під час урочистої церемонії голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

Сьогодні на острові Хортиця у Запоріжжі відбулася урочиста церемонія підняття прапору ЄС на найвищому флагштоці України.

Сьогодні Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. Сама церемонія підписання надання Україні безвізового режиму, як очікується, відбудеться 17 травня в Європейському парламенті у Страсбурзі.

Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і фактично «безвіз» набуде чинності орієнтовно 11 червня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG