Доступність посилання

ТОП новини

Суд в Азербайджані ухвалив заблокувати сайт Радіо Свобода


Суд в Азербайджані ухвалив заблокувати в цій країні доступ до низки незалежних від влади країни сайтів, серед того й до сайту Радіо Азадлиґ – азербайджанської служби Радіо Свобода.

Як вирішив Сабаїльський районний суд у столиці Баку, запит Міністерства транспорту, зв’язку і високих технологій про блокування доступу до цих сайтів має бути задоволений.

Рішення стосується також сайтів опозиційної газети «Азадлиґ», телестанції «Мейдан ТВ» і ще двох інтернет-телеканалів.

Міністерство обмежило доступ до цих сайтів іще 27 березня за вказівкою Генеральної прокуратури Азербайджану, де заявили, що ці сайти «становлять загрозу» національній безпеці країни.

У Генпрокуратурі їх звинуватили в «публікацію вмісту, що розцінюється як такий, що закликає до насильства, ненависті чи екстремізму, що порушує норми захисту приватного життя чи що становить наклеп».

Це сталося по тому, як азербайджанська служба Радіо Свобода оприлюднила низку журналістських розслідувань про фінансову діяльність, пов’язану з членами родини президента Азербайджану Ільгама Алієва і кола наближених до нього осіб. Ці розслідування журналісти здійснили спільно з міжнародним Проектом повідомлень про організовану злочинність і корупцію (OCCRP).

XS
SM
MD
LG