Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2019, Київ 17:35

ЄС надасть Україні фінансову і політичну допомогу у євроінтеграції – Мінґареллі


Голова представництва Євросоюзу в Україні, посол Юґ Мінґареллі

Євросоюз підтримуватиме Україну фінансово і політично, а також надаватиме супровід реформ на шляху євроінтеграції. Про це 14 травня в Києві заявив голова представництва ЄС в Україні Юґ Мінґареллі під час вітального слова на відкритті Дня Європи.

«Україна зробила вибір на користь європейської інтеграції. І я хочу запевнити вас, що Україна не буде рухатися сама цим шляхом. Ми будемо допомагати політично, фінансово і давати кращі поради про те, як впоратися з проведенням реформ в Україні... ЄС стоїть поряд з Україною в той час як перед вашою країною постають величезні виклики як у сфері безпеки, так і в соціальній та економічній сферах», – сказав Мінґареллі.

Він також зазначив, що захоплюється рішучістю українців протистояти зовнішній загрозі.

«Те, що відбувається сьогодні в Україні, насправді стосується всієї Європи, ми правда захоплюємося українцями, їхньою рішучістю бути сильнішими перед обличчям зовнішньої загрози, взяти долю у свої руки і будувати кращу країну і краще майбутнє», – підкреслив Мінґареллі.

На Софійській площі в Києві відбуваються заходи до Дня Європи. Працюють намети посольств країн-членів ЄС з сувенірною та інформаційною продукцією, бвідбуваються вікторини, конкурси, розіграші подарунків. Крім того, відбувається святковий концерт.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG