Доступність посилання

20 Серпень 2017, Київ 22:16
Новини | Економіка

Реконструкцію Шулявського мосту в Києві проводитимуть дорожники з Китаю – Кубів


Шулявський міст у Києві, 28 лютого 2017 року

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві, інформує у неділю урядовий портал з посиланням на очільника українського міністерства Степана Кубіва.

Згідно з повідомленням, крім реконструкції столичного мосту, китайська сторона дала згоду на будівництво мосту біля Кременчука. Як повідомив перший віце-прем’єр, міністр Економрозвитку Степан Кубів проектні пропозиції щодо цих двох об’єктів оцінюються у 400 мільйонів доларів.

«Пропоную вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією», – сказав Кубів 14 травня у Пекіні на зустрічі з керівництвом Китайської корпорації доріг та мостів.

27 лютого у Києві обвалилася частина бетонної огорожі на Шулявському шляхопроводі, що є важливою транспортною артерією міста. Причинами обвалу конструкцій назвали минулі пожежі біля шляхопроводу і корозію бетону. Тоді внаслідок обвалу ніхто не постраждав, але уламки пошкодили припарковані під мостом машини. Рух мостом нині дозволено із деякими обмеженнями.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG