Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 15:40

Росія і Саудівська Аравія: скорочення видобутку нафти треба продовжити до березня 2018-го


Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія й інші виробники раніше погодилися скоротити видобуток палива на 1,8 мільйона барелів на добу в першій половині 2017 року, з можливістю продовжити скорочення ще на шість місяців

Країни-експортери нафти Саудівська Аравія і Росія заявляють, що дію угоди, яка передбачає скорочення видобутку, треба продовжити до березня 2018 року. Ця заява викликала ріст ціни на нафту на світових ринках 15 травня.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК), Росія й інші виробники раніше погодилися скоротити видобуток палива на 1,8 мільйона барелів на добу в першій половині 2017 року, з можливістю продовжити скорочення ще на шість місяців.

«Ми дійшли висновку, що необхідно продовжити дію угоди», – заявив у Пекіні міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх разом зі своїм російським колегою Олександром Новаком.

За словами міністрів, скорочення видобутку нафти треба продовжити на дев’ять місяців замість планованих шести.

Ця заява привела до зростання цін на нафту, але вони залишаються на рівні менше ніж 60 доларів за барель, яких домагається Саудівська Аравія.

Після оголошення котирування нафти еталонної північноморської марки Brent складали 52,26 долара, це найвищий показник від 26 квітня.

Економіка Росії значною мірою залежна від доходів з експорту нафти і газу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG