Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 23:15

АМКУ: суд відхилив касацію «Газпрому» на рішення про штраф майже 172 мільярди гривень


Вищий господарський суд України відхилив касацію російської компанії «Газпром» на рішення Антимонопольного комітету про стягнення штрафу в розмірі майже 172 мільярди гривень.

Як повідомила прес-служба Антимонопольного комітету, сьогодні суд відмовив у задоволенні касаційної скарги «Газпрому» на рішення судів, якими було присуджено стягнути з компанії «Газпром» до бюджету штраф і пеню в розмірі 171,9 мільярда гривень.

У січні 2016 року Антимонопольний комітет України оштрафував російський «Газпром» на 86 мільярдів гривень за «зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему».

Термін виконання цього рішення закінчився, компанія «Газпром» оскаржила його, але суди відмовили російській компанії у задоволенні скарги. Згодом в Антимонопольному комітеті України заявили, що від «Газпрому» вимагають сумарно майже 172 мільярди гривень, зокрема штраф і пеню за його несвоєчасну сплату.

Російська компанія «Газпром» заперечувала звинувачення у зловживанні монопольним становищем на ринку транзиту природного газу. У «Газпромі» назвали рішення АМКУ «нічим іншим, як спробою вчинити тиск» на російську компанію, і пообіцяли «захищати свої права й інтереси всіма можливими з правового погляду методами».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG