Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 10:38

#Точно: понад 100 тисяч гривень отримав депутат Єфімов за роботу в експертно-технічній раді


Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Максим Єфімов за роботу в експертно-технічній раді отримав гонорар у розмірі 115 000 гривень. Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, що уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Гонорар Єфімову сплатило публічне акціонерне товариство «Енергомашспецсталь». На сайті цього підприємства досі зазначено, що його президентом є Максим Єфімов, на момент обрання, за даними сайту Верховної Ради, він був генеральним директором цієї компанії.

Відповідно до чинного законодавства, народний депутат не може займатися будь-якою іншою виробничою або службовою діяльністю, виняток – викладацька, наукова та інша творча діяльність.
Згідного з даними офіційного реєстру, мажоритарний пакет акцій публічного акціонерного товариства «Енергомашспецсталь» у розмірі 92% належить кіпріотській офшорній компанії EMSS Holdings Limited.

Публічне акціонерне товариство «Енергомашспецсталь» спеціалізується на виробництві спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Розташований завод у місті Краматорськ.

Саме в цьому місті (одномандатний виборчий округ №48) Максима Єфімова було обрано народним депутатом в 2014 році.Вже наступного року на місцевих виборах Єфімов претендував на посаду краматорського міського голови, але програв у другому турі виборів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG