Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 20:37

Фейгін заявляє, що його не пустили до Сущенка в російському СІЗО


Роман Сущенко

Адвокат Марк Фейгін заявляє, що його не пустили до його підзахисного, українського журналіста агентства «Укрінформ» Романа Сущенка в СІЗО в Москві.

«СІЗО «Лефортово», у переддень розгляду судом моєї скарги на продовження арешту підзахисного Сущенка, перешкодило відвідуванню його там», – написав Фейгін у своєму twitter.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що обговорював з президентом Росії Володимиром Путіним звільнення українського журналіста Романа Сущенка та інших полонених. Як заявив Порошенко, наслідком цих переговорів була організація зустрічі Сущенка у в’язниці з родиною.

Федеральна служба безпеки Росії 30 вересня минулого року в Москві затримала кореспондента українського агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка, який приїхав до Росії в приватних справах. Його назвали «співробітником української розвідки», який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що є державною таємницею».

Кримінальну справу російські слідчі порушили за статтею «шпигунство».

Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG