Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 16:13

У міськраді Кривого Рогу проводять слідчі дії


За даними прес-служби міськради, упродовж минулого року в мерії Кривого Рогу загалом було проведено близько 300 перевірок різними органами

У приміщенні міської ради Кривого Рогу 17 травня Генеральна прокуратура України проводить слідчі дії, повідомили Радіо Свобода в прес-службі мерії.

За даними міськради, слідчі дії тривають на п’ятому поверсі будівлі, в управліннях благоустрою та житлової політики і управлінні капітального будівництва.

У прес-службі мерії також поінформували, що слідчі дії тривають у рамках кримінального провадження від 13 травня 2017 року, однак подробиць справи не повідомили.

Як зазначила начальник відділу преси та інформації міськради Ірина Герасименко, мерія працює в звичному режимі, слідчим надаються затребувані документи.

«Ми відкриті, надаються всі затребувані документи, які вже надавалися й перевірялись, підкреслю ще раз, неодноразово», – повідомила вона.

За даними прес-служби міськради, упродовж минулого року в мерії Кривого Рогу загалом було проведено близько 300 перевірок різними органами.

В обласній прокуратурі Радіо Свобода слідчі дії в Криворізькій мерії підтвердили, але за докладними коментарями направили до Генеральної прокуратури. Радіо Свобода вже звернулось з інформаційним запитом до ГПУ.

У листопаді 2016 року та березні 2017 року в Криворізькій міській раді вже проводили обшуки з вилученням документів. Тоді посадовців мерії звинувачували в нецільовому використанні бюджетних коштів «шляхом суттєвого завищення вартості придбаних послуг».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG